Hakkımızda

Sultan Süleyman Hamam

Hamamlar, Türk geleneklerinde fiziksel temizlenmenin yanı sıra geleneklerin yaşatıldığı sosyal mekanlardır. Çok eski zamanlarda dini, ticari, askeri yapıların sonrasında külliye ve vakıfların bir parçası olarak yer almıştır. Her sınıftan halka açık olan hamamlar, sosyal hayatın ayrılmaz bir parçası olarak toplumun haberleştiği iletişimini sağladığı yerler de olmuştur.

 

Türk hamamı, tarihimizin en eski çağlarından günümüze gelen kültür ve yaşamın zenginliğini yansıtacak bir yerdir. Sultan Süleyman Hamamları olarak kültürümüzün bu en değerli mekanını, sizlere geleneksel mimari anlayışı ve modern hizmet seçenekleri ile sunuyoruz. İstanbul’da geleneksel Türk hamamı deneyimini hem hijyenik hem de kaliteli bir şekilde yaşamak için hamam seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Misafirlerimizin rahatını ve konforunu ön planda tutan geleneksel mimarı tasarım içerisinde hamamların ayrılmaz bir parçası olan kese ve köpük hizmetini deneyimli ve uzman natır ve tellaklardan alırsınız. Rahatlatıcı köpük masajı ile derin bir arınma yaşarsınız. Hijyenik sauna-buhar odalarımız, toksinlerinizi atmak için birebirdir. Tuz terapisi ile solunumunuzu düzenleyebilir, sıcaktan bunaldığınızda kendinizi havuza bırakabilirsiniz. Maske çeşitlerimiz ile cildinizin de bu ferahlamadan yararlanmasını sağlarsınız.

 

Geleneksel Türk hamamı hizmetlerimiz arasında gelin hamamı organizasyon hizmetlerimizle de en eski gelenekleri yaşatıyoruz. Unutulmaz bir gelin hamamı için bizi aramanız yeterlidir. Sizin için tüm süreci planlıyor ve eksiksiz bir organizasyon yaşamanızı sağlıyoruz. Unutulmaz gelin hamamını geleneksel bir ortamda yaşamak bizimle kolaydır. Erkek ve kadın hamamı ayrımıyla da mahremiyetinizi ve rahatlığınızı ön planda tutarak, kalabalık aileler için de aile odası hizmetini sunuyoruz.

 

Tarihi Acemoğlu Hamamı yanı sıra lüks otellerde de Türk hamamı keyfini bizimle yaşayabilirsiniz. Kaliteli, sağlıklı, yüksek hijyen standartları ile rahatlamanın keyfine varırsınız.

 

İstanbul’da geleneksel Türk hamamını modern hamam konforu ile bir çatı altında buluşturduk. Size hem bedeninizi hem de ruhunuzu rahatlatacak benzersiz bir hizmet sunuyoruz. Türk hamamı hizmetlerimiz ile yeniden doğduğunuzu hissedeceksiniz.

 

Çünkü hamamlarımda geleneksel mimarı yanı sıra keyif ve huzur içerisinde zaman geçirebilmeniz adına her şeyi planladık. Kendinizi ayrıcalıklı ve özel hissetmek istiyorsanız, Sultan Süleyman Hamamlarımızın misafirimiz olmalısınız. Sizleri ağırlamaktan her zaman memnuniyet duyarız.